Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wiertła chirurgiczne- rodzaje i wybór

Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej charakteryzują się dużą precyzją, do których należy wybierać właściwe wiertła wyróżniające się najwyższą jakością. Wybór odpowiedniego wiertła do zabiegu chirurgii szczękowej, zapewniają lekarzowi najwyższy poziom pracy a także komfort pacjenta podczas wykonywanych czynności zabiegowych.

Wiertła chirurgiczne Firmy Strauss i Edenta wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością. Materiały użyte do produkcji wierteł AC i AAAC ( ZrN) decydują o tym, że wiertła są bardzo odporne na czynniki zewnętrzne np: proces sterylizacji, charakteryzują się dużą trwałością i są odporne na ścieranie. Wiertła C141AC zapewniają szybką i skuteczną pracę chirurga i uniknięcie dyskomfortu pacjenta. Wyróżniającym aspektem wierteł do chirurgii stomatologicznej -jest ich szeroki wybór w zależności od przeznaczenia. Wiertła typu Lindemann C161, C162, C162A do separacji korzenia zęba są dostępne zarówno na prostnicę jak i turbinę oraz kątnicę chirurgiczną. Wiertła do kości C141  i C255A są również dostępne na kątnicę chirurgiczną, turbinę oraz prostnicę. Wiertła chirurgiczne do kości z ostrymi nacięciami C141AC są dostępne na prostnicę i kątnicę
chirurgiczną.

Aby posiadać cały zestaw możliwości podczas zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, nie możemy zapomnieć, że wiertła typu Lindemann C162 wyróżniają się również długością a także długością części pracującej. Wiertło  C141 ( kulka chirurgiczna) są w różnych rozmiarach od C141 010mm do C141 050mm .
Aby zabieg był bezpieczny a wiertło zachowało swoje cechy fabryczne, zastosowane  obroty wiertła powinny być takie jakie zaleca producent. Ta informacja jest zawsze zamieszczona na opakowaniu wiertła chirurgicznego.

Wiertła chirurgiczne - surgery

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl